Nízkoenergetické domy, VS DOMY a.s.

Popis produktu:

Výstavba: nízkoenergetické domy na klíč. Jedná o ekologické domy na bázi dřeva s nízkou spotřebou energie. Na základě požadavků klientů můžeme navrhnout i pasivní domy – ve vysoké kvalitě a přesně dle požadovaných parametrů. Pro více informací nás neváhejte zkontaktovat nebo navštívit naše internetové stránky.

Doplňující informace:

Naše nízkoenergetické domy dobře slouží svým majitelům v ČR, ve Švýcarsku, Rakousku, Řecku, Německu, Belgii a Norsku. Vzorové nízkoenergetické domy najdete v Praze, Zlíně a Vsetíně. Nízkoenergetické domy stavíme s certifikáty RAL, CE, DNK. Nabízíme kooperaci se stavebními firmami a architektonickými kancelářemi.

Nízkoenergetické domy jsou koncipovány s ohledem na minimální náklad za energii. Jsme schopni zajistit originální projekty nízkoenergetických domů nebo projekty, které si zákazník navrhne sám. Nízkoenergetické domy jsou v dnešní době nejlepší investicí.
Naše společnost Vám nabízí nízkoenergetické domy řady FLEX, GLORY, ESSENCE, MAGMA, LIOLIOS, PRIMUS, TERRA, PARVUS a PARVUS II. Jsme držiteli evropského certifikátu ETA. Pro více informací nás neváhejte zkontaktovat nebo navštívit naše internetové stránky.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VS DOMY a.s.

Adresa společnosti:

VS DOMY a.s.
Štěpánská 385
Vsetín
755 01

internet:

www.vsdomy.com

Kontaktní osoby:

Ivo Semrád
Obchodní oddělení
Tel.: +420 571 424 181
Fax: +420 571 424 181


jazyková vybavenost:
čeština, němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Nízkoenergetické domy Nízkoenergetické domy Nízkoenergetické domy Nízkoenergetické domy Nízkoenergetické domy

Parametry

Název produktu: Nízkoenergetické domy
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.